Šiltinimo putomis galerija


Šiltinimas poliuretano putomis

UAB „Toluta“, užsiimanti gyvenamųjų ir negyvenamųjų namų statyba, stogų ir fasadų dengimu bei šiltinimu, kokybiškai ir profesionaliai atlieka šiltinimą poliuretano putomis. Įmonės ilgamečiai darbuotojai turi sukaupę rekonstrukcijų, kapitalinių remontų darbų, taip pat šiltinimo darbų patirtį, todėl patikimai pasirūpins reikiamų konstrukcijų šiltinimu poliuretano putomis. Teikiame išsamias konsultacijas, patariame ir randame geriausius sprendimus kiekvieno žmogaus poreikiams. Jei jums yra reikalingas kokybiškas ir ilgaamžis pastato šiltinimas, skambinkite mūsų specialistams ir visi jūsų lūkesčiai bus įgyvendinti.

 

Kodėl rinktis šiltinimą poliuretano putomis?

siltinimas poliuretano putomis

Jei norite apšiltinti butą, namą ar patalpą aukštus sandarumo standartus atitinkančia medžiaga, šiltinimas poliuretano putomis turėtų būti jūsų pirmasis pasirinkimas. Poliuretano putos – šiuolaikiška, patvari ir lengva termoizoliacinė medžiaga, turinti ypač mažą šilumos laidumo koeficientą. Ši medžiaga taip pat nesugeria vandens, todėl pastato konstrukcijoje nesirenka drėgmė. Toks šiltinimo sprendimas plačiai naudojamas gyvenamųjų namų, pramonės statinių statyboje. Poliuretano putos šiltinimo specialistų yra vertinamos dėl savo vertingų savybių ir yra daugeliu aspektu pranašesnės už kitas įprastas izoliacinės paskirties alternatyvas. Jomis galima apšiltinti tiek senos, tiek naujos statybos pastatus, o pats šiltinimo procesas yra greitas ir nesudėtingas.

Poliuretano putų savybės ir privalumai

puliuretano-putu-putimas

Be puikios šiluminės varžos (plonesnis sluoksnis – mažiau sunaudotų medžiagų), poliuretano putos pasižymi ir kitomis puikiomis savybėmis. Visų pirma, šios putos yra ilgaamžės, todėl tarnauja virš 30 metų, per kuriuos nepakeičia savo izoliacinių savybių. Toks šiluminis sluoksnis nesusitraukia, nebyra ir neleidžia rinktis pelėsiui. Poliuretano putos turi išskirtinį sukibimą su bet kokiu paviršiumi, todėl galima naudoti ant tinko, dažų, medžio, betono, stiklo, plytų, ruberoido ar lubų. Geras sukibimas leidžia išvengti mikro plyšių, pro kuriuos gali patekti oras, o tai užtikrina aukštą šiltinimo kokybę.

Poliuretano putos yra nedegios (degumo klasė G-1, G-3) ir atsparios vandeniui, todėl puikiai tinka ir stogų šiltinimui. Taip pat ši medžiaga yra laikoma ekologiška, kadangi nekenkia sveikatai ir yra patvirtinta sertifikatais – nekenkia kvėpavimo takų sistemai, aplinkai ir nesukelia alerginių reakcijų. Ši termoizoliacinė medžiaga taipogi yra ypač lengva, nes turi mažą tankį. Tai leidžia neapsunkinti namo konstrukcijų ir nesukurti papildomos apkrovos, kuri ypač yra neparanki šiltinant stogus.

Be jau išvardintų savybių, poliuretano putos puikiai izoliuoja garsą - saugo nuo triukšmo ir turi penkis kartus geresnę garso izoliaciją nei kitos šiltinimo medžiagos. Rinkdamiesi poliuretano putas jūs renkatės patikimumą, ramybę ir komfortą. Kitaip nei kitos izoliacinės medžiagos, poliuretano putos neturi siūlių. Purškiant putas nėra paliekama sujungimų, dėl kurių atsiranda šalčio tiltai ir yra prarandamas sandarumas.

Kur naudojamos?

Poliuretano putos gali būti uždarų arba atvirų porų. Uždarų porų poliuretanas leidžia apšiltinti plokščius stogus, pamatus, pirtis, baseinus, kitas nestandartines konstrukcijas. Abiejų tipų poliuretano putos yra tinkamos gyvenamųjų namų, komercinių, pramoninių ir administracinių pastatų, ūkinių statinių šiltinimui. Vienas iš poliuretano putų pranašumų – jomis galima šiltinti tiek lauko, tiek vidaus sienas, stogus, lubas, pertvaras. Neturėdama jokių sujungimų tiek atvirų, tiek uždarų porų poliuretano putos visiškai pilnai užpildo ertmes tarp paviršių ir šiltinamos medžiagos. Tokiu būdu nesusidaro oro pūslės bei tarpai. Turėdamos didesnį tankį, uždarų porų poliuretano putos yra atsparesnės ir turi geresnes izoliacines savybes, tačiau taip pat ir yra brangesnės. Bet kuriuo atveju, poliuretano putos rinkoje suteikia palankiausią kainos ir efektyvumo santykį, o medžiagos charakteristikos ir izoliacinės savybės sukuria daug daugiau pranašumų nei kitos alternatyvos, pvz. eko vata ar stiklo vata.